Kniha návštěv

Datum: 01.05.2012

Vložil: Drahomíra Lukšová

Titulek: Koncert

Dobrý den paní Dudková, děkuji Vám za krásný podvečer, který jste pro nás, diváky, připravili s Usměváčky. Vaše vystoupení bylo precizně připravené do všech podrobností, rekvizity, …dárek pro diváky, výborně vybrané téma, které děti bavilo, spousta nápadů. Vystoupení bylo citlivé, ne lacině dojemné, a zároveň povzbuzující a plné naděje .
Ještě jednou děkuji.
Přeji Vám a všem Usměváčkům krásné dny a hodně takových úspěchů jaký se Vám všem podařil na benefičním koncertu. Všichni jste odvedli kus dobré práce a budete příkladem ostatním v tom, že když se najde parta zapálených lidí, kteří ví, co chtějí , táhnou za jeden provaz a jsou ochotni obětovat svůj volný čas, tak se věc podaří.

Drahomíra Lukšová

Odpovědět

—————

Datum: 29.04.2012

Vložil: Ifuška

Titulek: Paráda

III.Benefiční koncert byl fantastický, vše úžasné, prostě krása. Jste úžasní!
Dárečky, co se prodávaly byly nádherné. Chtěla jsem Vám jenom říci, abyste je příští rok prodávali za jednou tolik peněz, i tak budou velice levné a budete mít více peněz. Vůbec bych se toho nebála.

Odpovědět

—————

Datum: 13.04.2012

Vložil: Ivana Ptáčková

Titulek: Pochvala a obdiv

Jsem naprosto nadšená Vašim odhodláním pomáhat si navzájem. Je to naprosto skvělé, když se mohou pravidelně scházet rodiny, jež spojuje podobná a často nelehká životní cesta. Chválím a zároveň obdivuji Vaši energii i chuť dělat mnohé pro druhé, kteří si též zaslouží obdiv nás všech. Moc se mi líbí Vaše poslání tedy to, že děti, ať už jsou jaksékoliv si zaslouží lásku i prostor se samostatně projevit. Jen tak dále, je to báječné:-)

Odpovědět

—————

Datum: 14.04.2012

Vložil: Soňa Dudková

Titulek: Re: Pochvala a obdiv

Ivano, moc Vám děkujeme za pochvalu. Máte pravdu, děti ať jsou jakékoliv si zaslouží lásku a ty naši "polámaní" andílci si jí zaslouží dvojnásob a k tomu obdiv, jak se dokáží se svým handicapem poprat. Děkuji za všechny Úsměváčky Soňa

Odpovědět

—————

Datum: 04.05.2012

Vložil: Ilona Vašíková

Titulek: Re: Pochvala a obdiv

Dobrý den Ivano, jsem moc ráda. že jste se přijela podívat na náš koncert. Tím, že sama zajišťujete postiženým dětem ranou péči, si zasloužíte stejný obdiv. Mějte se moc hezky a s holkama už se těšíme na červnová lesní strašidýlka.

Odpovědět

—————

Datum: 02.03.2012

Vložil: Ája

Titulek: tvořící materiál

dobrý den,
můžete prosím napsat, co vše dětičky používají k tvoření ? Třeba by se doma našlo něco, co bych mohla poslat. Ale nemám vůbec představu, díky za informaci. Ája

Odpovědět

—————

Datum: 04.03.2012

Vložil: Soňa Dudková

Titulek: Re: tvořící materiál

Milá Ájo, děti zpracují skoro vše na co si vzpomenete. Snažíme se pro ně vždy vymyslet něco nového a musíme pro ně z materiálu připravit polotovary, nebo nějaké díly. Takže pokud mi napíšete na email sona.dudkova@tiscali.cz co by jste mohla Úsměváčkům věnovat určitě se domluvíme. Děkuji Soňa

Odpovědět

—————

Datum: 11.12.2012

Vložil: jana vrzon

Titulek: usmevacci

Vám všem za nás maminky moc děkuji :-)

Odpovědět

—————